• Focení na tablo SDH Podlesí - Křivé

V sobotu 24.2.2024 se dokořán otevřela zbrojnice pro všechny členy sboru. Proběhlo zde focení členů pro připravované tablo. To bude slavnostně představeno 14.9.2024 u příležitosti oslav 100 let sboru. Poslední tablo pochází z roku 2004.

• Valná hromada SDH

Již tradičně se začátkem nového roku se členové sboru, představitelé osadního výboru a města Valašské Meziříčí společně s pozvanými hosty z okolních zpřátelených sborů sešli aby bilancovali uplynulý rok a nastínili společné plány pro rok 2024.

• Zájezd Kehida

Se začínajícím podzimem došlo po roce poctivé práce i na zasloužený odpočinek. Členové a přátele sboru kteří se aktivně podíleli na celoroční činnosti, pořádaní akcí a soutěží si tentokrát vzali svůj oddechový čas. Ve spolupráci s CK Valaška se zůčastnili víkendového pobytu v maďarské Kehidě.

• SDH Malá Lhota oslavy 80 let založení sboru
    SDH Malá Lhota oslavy 80 let od založení sboru. 29.7.2023
  • Anenská noc 2023

Jako každý rok členové našeho sboru důkladně uklidili areál fotbalového hřiště, vysekali náletové dřeviny a plevel tak aby bylo vše dokonale připraveno pro tradiční Rockovou Anenskou noc.

Přesto že se termín akce kryl s meziříčským Gulášfestem zájem o jednu z nejvýznamějších akcí našeho sboru byl opravdu veliký. Kapely Droband a The Syrup mají tradičně své věrné  posluchače.

• Den s hasičem a Červnová noc

Na sobotu 10.6.2023 připravil náš sbor celodenní program pro celou rodinu. Už dopoledne byl v areálu fotbalového hřiště pro nejmenší spuštěn řetízkový kolotoč, skákací hrad, velké puzzle a další zábavná nebo soutěžní stanoviště.

• Hasičská pouť na Sv. Hostýn

V sobotu 29.4.2023 se členové našeho sboru učastnili tradiční už 28. Hasíčské pouti na Sv. Hostýn.

• Cvičení - Voda 2023

V sobotu 15.4. 2023 proběhlo v Hrachovci společné cvičení jednotek okrsku. Tématem cvičení byla mimo zdravotní přípravy a první pomoci hlavně voda.

• Zájezd do Polska

Velikonoce patřily už tradičně cestě za poznáním. Pro tento rok bylo vybráno Polsko, hlavní destinací bylo trojměstí na pobřeží baltského moře.

• Výroční valná hromada v nových prostorách

V sobotu 21.1.2023 se v komunitním centru v Podlesí konala výroční valná hromada SDH Podlesí-Křivé. Vzhledem k nemalému počtu členů sboru ale i hostů byl poprvé zvolen tento nový a v porovnání se zbrojnicí větší a důstojnější prostor.

• Brigáda ve zbrojnici

Na sobotu 5.11.2022 byla naplánovaná brigáda ve zbrojnici a nejbližším okolí.

• Zájezd do vinného sklepa

V sobotu 8.10.2022 vyrazili hasiči a přátelé sboru na jednodenní zájezd do vinného sklepa. Při akci která se koná téměř každý rok s podzimem byl letos vybrán vinný sklep "U lisu v Hustopečích u Brna". Byla to určitě velmi dobrá volba, účastníci si pochvalovali nejen široký výběr vín a jejich kvalitu ale i pohodovový a ochotný personál vinného sklepa.