Aktuálně

 • Zájezd Kehida

  Se začínajícím podzimem došlo po roce poctivé práce i na zasloužený odpočinek. Členové a přátele sboru kteří se aktivně podíleli na celoroční činnosti, pořádaní akcí a soutěží si tentokrát vzali svůj oddechový čas. Ve spolupráci s CK Valaška se zůčastnili víkendového pobytu v maďarské Kehidě.

 • SDH Malá Lhota oslavy 80 let založení sboru
  SDH Malá Lhota oslavy 80 let od založení sboru. 29.7.2023
 • Anenská noc 2023

  Jako každý rok členové našeho sboru důkladně uklidili areál fotbalového hřiště, vysekali náletové dřeviny a plevel tak aby bylo vše dokonale připraveno pro tradiční Rockovou Anenskou noc.

  Přesto že se termín akce kryl s meziříčským Gulášfestem zájem o jednu z nejvýznamějších akcí našeho sboru byl opravdu veliký. Kapely Droband a The Syrup mají tradičně své věrné  posluchače.

 • Den s hasičem a Červnová noc

  Na sobotu 10.6.2023 připravil náš sbor celodenní program pro celou rodinu. Už dopoledne byl v areálu fotbalového hřiště pro nejmenší spuštěn řetízkový kolotoč, skákací hrad, velké puzzle a další zábavná nebo soutěžní stanoviště.

 • Hasičská pouť na Sv. Hostýn

  V sobotu 29.4.2023 se členové našeho sboru učastnili tradiční už 28. Hasíčské pouti na Sv. Hostýn.

 • Cvičení - Voda 2023

  V sobotu 15.4. 2023 proběhlo v Hrachovci společné cvičení jednotek okrsku. Tématem cvičení byla mimo zdravotní přípravy a první pomoci hlavně voda. 

 • Zájezd do Polska

  Velikonoce patřily už tradičně cestě za poznáním. Pro tento rok bylo vybráno Polsko, hlavní destinací bylo trojměstí na pobřeží baltského moře.

 • Výroční valná hromada v nových prostorách

  V sobotu 21.1.2023 se v komunitním centru v Podlesí konala výroční valná hromada SDH Podlesí-Křivé. Vzhledem k nemalému počtu členů sboru ale i hostů byl poprvé zvolen tento nový a v porovnání se zbrojnicí větší a důstojnější prostor. 

 • Brigáda ve zbrojnici

  Na sobotu 5.11.2022 byla naplánovaná brigáda ve zbrojnici a nejbližším okolí. 

 • Zájezd do vinného sklepa

  V sobotu 8.10.2022 vyrazili hasiči a přátelé sboru na jednodenní zájezd do vinného sklepa. Při akci která se koná téměř každý rok s podzimem byl letos vybrán vinný sklep "U lisu v Hustopečích u Brna". Byla to určitě velmi dobrá volba, účastníci si pochvalovali nejen široký výběr vín a jejich kvalitu ale i pohodovový a ochotný personál vinného sklepa.

 • Dálková přeprava vody Velká Lhota

  Jako pořadatel letošního námětového cvičení v dálkové přepravě vody bylo pro letošní rok vybráno SDH Velká Lhota. Cvičení které proběhlo 1.10.2022 nejlépe prověří koordinaci a souhru všech družstev se opět účastnil i náš sbor. Při cvičení kde nejde o vítěze ale o splnění předepsaných limitů obstála všechna družstva na výbornou.

 • Křivské slavnosti

  Dnes už tradiční Svatováclavské Křivské slavnosti uspořádal 28.9.2022 místní osadní výbor tentorát společně s mysliveckým sdružením. Vzhledem k tomu že společenský život a aktivity členů spolků jsou v Křivém hodně provázané přiložili tak ruku k dílu i někteří členové SDH Podlesí-Křivé. 

Stránky