Floriánská mše v Hrachovci

V sobotu 7.5.2016 se konala v kapli v Hrachovci mše svatá sloužená k příležitosti svátku sv. Floriána, ochránce v nebezpečí ohně, vody a války, patrona hasičů, kominíků a zedníků.
Na pozvání přátelského hasičského sboru v Hrachovci se této akce zůčastnili členové Marta Táborská, Marie Bártíková, Antonín Žlebek a František Kozák. Za SDH Poličná členové Lubomír Vlček s manželkou Libuší a Blanka Šochová.
Mši sloužil páter Slavomír Ordoš z Val.Meziříčí a jeho slova byla pro nás povzbuzením do další práce.
Na závěr jsme byli pozváni na malé pohoštění do zbrojnice, kde jsme si pochutnali na výborných grilovaných kolenech a koláčích.

Počasí bylo nádherné, svátek jak má být.Tato akcebude pro nás nezapomenutelným zážitkem na který budeme dlouho vzpomínat.

Floriánská mše v Hrachovci