SDH Malá Lhota oslavy 80 let založení sboru
SDH Malá Lhota oslavy 80 let od založení sboru. 29.7.2023
Anenská noc 2023

Jako každý rok členové našeho sboru důkladně uklidili areál fotbalového hřiště, vysekali náletové dřeviny a plevel tak aby bylo vše dokonale připraveno pro tradiční Rockovou Anenskou noc.

Přesto že se termín akce kryl s meziříčským Gulášfestem zájem o jednu z nejvýznamějších akcí našeho sboru byl opravdu veliký. Kapely Droband a The Syrup mají tradičně své věrné  posluchače.

Den s hasičem a Červnová noc

Na sobotu 10.6.2023 připravil náš sbor celodenní program pro celou rodinu. Už dopoledne byl v areálu fotbalového hřiště pro nejmenší spuštěn řetízkový kolotoč, skákací hrad, velké puzzle a další zábavná nebo soutěžní stanoviště.

Hasičská pouť na Sv. Hostýn

V sobotu 29.4.2023 se členové našeho sboru učastnili tradiční už 28. Hasíčské pouti na Sv. Hostýn.

Cvičení - Voda 2023

V sobotu 15.4. 2023 proběhlo v Hrachovci společné cvičení jednotek okrsku. Tématem cvičení byla mimo zdravotní přípravy a první pomoci hlavně voda. 

Zájezd do Polska

Velikonoce patřily už tradičně cestě za poznáním. Pro tento rok bylo vybráno Polsko, hlavní destinací bylo trojměstí na pobřeží baltského moře.

Výroční valná hromada v nových prostorách

V sobotu 21.1.2023 se v komunitním centru v Podlesí konala výroční valná hromada SDH Podlesí-Křivé. Vzhledem k nemalému počtu členů sboru ale i hostů byl poprvé zvolen tento nový a v porovnání se zbrojnicí větší a důstojnější prostor. 

Brigáda ve zbrojnici

Na sobotu 5.11.2022 byla naplánovaná brigáda ve zbrojnici a nejbližším okolí. 

Zájezd do vinného sklepa

V sobotu 8.10.2022 vyrazili hasiči a přátelé sboru na jednodenní zájezd do vinného sklepa. Při akci která se koná téměř každý rok s podzimem byl letos vybrán vinný sklep "U lisu v Hustopečích u Brna". Byla to určitě velmi dobrá volba, účastníci si pochvalovali nejen široký výběr vín a jejich kvalitu ale i pohodovový a ochotný personál vinného sklepa.

Dálková přeprava vody Velká Lhota

Jako pořadatel letošního námětového cvičení v dálkové přepravě vody bylo pro letošní rok vybráno SDH Velká Lhota. Cvičení které proběhlo 1.10.2022 nejlépe prověří koordinaci a souhru všech družstev se opět účastnil i náš sbor. Při cvičení kde nejde o vítěze ale o splnění předepsaných limitů obstála všechna družstva na výbornou.

Stránky

Přihlásit se k odběru HASIČI Podlesí - Křivé RSS