Pohár starosty okrsku v nohejbale - Malá Lhota

Na poslední červnovou sobotu 24.6.2017 připadl další ročník turnaje v o putovní pohár starostky okrsku v nohejbalu. Letos byl pořadatelem sbor z Malé Lhoty a vzhledem k úmornému vedru které panovalo v údolí byla nadmořská výška přes 600 metrů nad mořem pro všechny osvěžující.
Hasiči z Malé Lhoty byli na turnaj dobře připraveni, pivo mělo správnou teplotu, dokola voněl hrnec guláše který si chválili všichni co ho okusili. Hrálo se v systému každý s každým  a výsledná 4 družstva se utkala v semifinále, horkým favoritem byl tým Lhoty u Choryně, vítěz lonského ročníku.
Za Podlesí nastoupili Jan Pernický, Alois Friedel a střídavě Břeťa Michálek s Lukášem Špurkem.

Semifinále se nakonec neslo v režii čtyř družstev a to Podlesí, Lhoty u Choryně, Malé Lhoty a Poličné, Podlesí zdolalo Poličnou 2:0 a Malá Lhota Lhotu u Choryně 2:1 a to i přesto, že Malá Lhota během zápasu přišla o hráče Novosada. Ten si během vypjatého zápasu utrhl šlachu na noze a musel být převezen do nemocnice.

Celý finálový zápas Malá Lhota Podlesí byl díky velké vyrovnanosti týmů hodně napínavý. Štěstěna přála chvíli jedné a chvíli druhé straně. Na hráčích bylo patrné i velké napětí a nervozita, získat putovní pohár starosty okrsku pro rok 2017 je velká výzva a oba týmy k němu měly opravdu blízko.
Rozhodly až poslední sety, pohár si odvezlo Podlesí, které mělo mimo jiné i nejvíce fanoušků.

Pohár starosty okrsku v nohejbale - Malá Lhota