Pohár starosty okrsku v nohejbalu 2018

Další ročník nohejbalového turnaje o putovní pohár starosty okrsku tento rok hostila Poličná.

Na antukové hřiště v arealu místní školy dorazilo pět družstev, mimo loňského vítěze družstva Podlesí které nastoupilo v sestavě Špurek, Tobola, Michálek a Mrnuštík se zůčastnily i družstva Malé Lhoty, Hrachovce, domácí Poličné nebo Lhoty u Valašského Meziříčí, která byla díky silné sestavě opět favoritem turnaje.

Turnaj se od počátku hrál na tři sety systémem každý s každým. Pořadajíci sbor Poličné, připravil pro učastníky i fanoušky dobré zázemí a ani chladné počasí a studený vítr který celý turnaj doprovázel neubral nikomu na nadšení pro hru.

Celý turnaj se nesl v přátelském duchu a přesto že se hrálo opravdu naplno nechyběla mezi všemi hráči dobrá nálada.

K dispozici všem bylo také bohaté občerstvení, kde hlavním lákadlem byly grilované maso nebo klobása.

Ve finále o třetí a čtvrté místo se setkala družstva Hrachovce a Podlesí tam křivští hasiči zabojovali a odnesli si bronz. Mnohem napínavější bylo ale utkání mezi dvěma lhotami o cenu nejvyšší, oba týmy ve svých domovských obcích nohejbalem žijou a bylo to na urovni zápasu znát.

Svou převahu nakonec ukázala Lhota u Valašského Meziříčí která si odnesla pohár nejcenější, druhá byla Malá Lhota a třetí Podlesí. Mimo to byl hráč Greňo ze Lhoty u Valašského Meziříčí vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.
Putovní pohár starosty okrsku na další rok změnil majitele a nezbývá než poděkovat pořadateli za dobře připravenou akci.

Pohár starosty okrsku Poličná 2018
Pohár starosty okrsku v nohejbalu 2018