Putovní pohár starosty okrsku vybojovalo Podlesí

Hostitelem letošního ročníku turnaje v nohejbalu „O pohár starosty okrsku“ byl sbor dobrovolných hasičů v Podlesí-Křivém. Na hřišti v Podlesí Na Kůtě se sešlo v sobotu 29.8.2020 celkem 6 družstev sestavených ze členů hasičských sborů spadajících pod okrsek č.2 OSH Vsetín.
Jde v pořadí o devátý ročník nohejbalového turnaje, který původně nesl název Memoriál Karla Mrnuštíka, na počest bývalého starosty SDH Podlesí-Křivé.
Hrálo se ve dvou kolech, první kolo turnajově a druhé finálové vyřazovacím způsobem.

Družstvo Malé Lhoty, které patří mezi stálice stupně vítězů si letos odneslo bronzový pohár, loňský vítěz turnaje Lhota u Valašského Meziříčí vybojovalo druhé místo a cenu nejvyšší zlatý putovní pohár převzalo od starosty okrsku p. Lubomíra Vlčka SDH Podlesí-Křivé.
Cenu za nejlepšího hráče turnaje si rovněž odneslo SDH Podlesí-Křivé přesněji hráč Jan Pernický.

Celkové pořadí:
1. Podlesí – Křivé / sestava: Jan Pernický, Petr Pernický, Radek Tobola