Výborová schůze okrsku č.2 Valašské Meziříčí

V pátek 19.6.2015 se konala v naší zbrojnici výborová schůze okrsku č.2 Valašské Meziříčí, který sdružuje dobrovolné hasiče z Podlesí, Poličné, Hrachovce, Juřinky, Lhoty u Choryně, Krhové, Malé a Velké Lhoty.

Byli pozváni také zástupci města Valašské Meziříčí. Místostarosta Ing.Josef Vrátník a referent požární ochrany Ing.Václav Ondřej.
Hlavním bodem této schůzky bylo zbudování sportoviště pro výcvik dobrovolných hasičů a jednotek spadajících pod správu obce.
Tento areál by sloužil také pro výcvik hasičské mládeže. V úvahu přicházejí dvě varianty, první v katastru obce Hrachovec a druhé u HZS Val.Meziříčí (bývalá kasárna).
Pro nejbližší období je nejdůležitější prověřit dodavatelskou nabídku a rozpočet této akce..

Pohárová soutěž Velká Lhota

V závěru nás Bratr Josef Sabo pozval na pohárovou soutěž konanou ku příležitosti oslav 80.výročí založení SDH Velká Lhota.

Výborová schůze
Výborová schůze v Podlesí